KURUMSAL

Kofalı Construction & Homes Ltd., modern tasarım trendlerini inşaat konusundaki uzmanlığıyla harmanlayarak, lüks segmentte konut üreten 1. Sınıf inşaat şirketidir.
1999 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı girişimlerinden biri haline gelen şirketimiz; kendi içinde Proje, İnşaat, Halkla İlişkiler ve Muhasebe Bölümlerinden meydana gelmektedir.
İnşaat sektöründe kısa sürede yakaladığımız büyük başarı, öncelikle her biri kendi alanında uzman olan mimar, mühendis ve uygulama ekiplerimizin ortak çalışmasının sonucudur. Başarımızın altında yatan bir başka sebep de, birinci kalite malzemeyi en uygun fiyatlarla sunabilmekte gösterdiğimiz başarı olmuştur.

Yılların deneyim ve uzmanlığını, Kuzey Kıbrıs’ın en değerli arazilerinde hayata geçirdiğimiz, yatırım değeri yüksek birinci kalite konut projeleriyle ortaya koyuyor ve karşılığını bizim için en önemli değer olan müşteri memnuniyetiyle alıyoruz.
Müşteri memnuniyetini şirketin birinci hedefi haline getiren Kofalı Group, her kademedeki çalışanını aynı hedef etrafında birleştirmeyi başarmıştır. Tüm çalışanlarımız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı verip en hızlı çözümü üretebilmeleri için özel olarak eğitilmişlerdir.

1999’dan bu yana faaliyet gösteriyoruz.
Birinci Sınıf İnşaat Yapı Karnesine sahibiz.
“Projeler”, “İnşaat”, “Müşteri İlişkileri” ve “Muhasebe” olmak üzere dört bölümden oluşan şirket yapılanmamız var.
Bugüne kadar 317 inşaat projesini tam zamanında teslim etme başarısını gösterdik.
Şu anda inşaatı devam eden 86 Projemiz mevcut.
Çok sayıda nakliye aracına sahibiz.
Gönyeli Spor Kulübü’nün Ana Sponsoru konumundayız.
Gönyeli Avcılık ve Atıcılık Kulübüne düzenli olarak bağışta bulunmaktayız.
Lapta Spor Kulübü’ne bağışlarımızla destek olmaktayız.
Serpil Yalçın’ın kaleme aldığı “Parathion ve Şerbet Tulumbacıklar” adlı kitabının yayınlanmasına destek vermenin gururunu yaşıyoruz. .